سیستم اطلاع رسانی امید

      عزیزان من! اساسى‌ترین قضیه هم امید است. من به شما عرض بکنم؛ از جمله‌ى سخت‌ترین کارهائى که علیه من و شما دارد انجام می گیرد، این است که امید را در ماها بمیرانند. سعى کنید امید را زنده نگه دارید. هرچه میتوانید، شعله‌ى امید را در دل خودتان و در دل مخاطبانتان زنده نگه دارید. با امید است که می شود پیش رفت. امید هم امید بیجا نیست؛ امیدى است که واقعیتها کاملاً ما را به درستى آن نوید می دهد. (ولی امر مسلمین - 16 مرداد 91 - دیدار با دانشجویان)

معرفی

"سیستم اطلاع رسانی امید" یک مجموعه مردمی، مستقل، بدون هیچ گونه وابستگی مادی و معنوی به دولت، احزاب و سازمان ها می باشد که در راستا نیل به منویات امام خامنه ای حفظه الله تعالی پیرامون مسائل مرتبط با گفتمان انقلاب اسلامی خصوصا ایجاد نگاه امیدوارانه نسبت به واقعیات کشور و جهان شکل گرفته است و توسط جمعی از برادران ارزشی مدیریت می شود.

این مجموعه قصد دارد تا با نشر محتواهای مفید و مورد نیاز دیگر دوستان ارزشی در سراسر کشور، که با اقشار مختلف جامعه در ارتباط اند، گامی در راستای نیل به اهداف والای انقلاب اسلامی بردارد؛ و در این رهگذر یاری و همکاری همه دوستان ما را در این مسیر یاور و رهنمون خواهد بود. ان شاء الله

"سیستم اطلاع رسانی امید" در حال حاضر در "مرحله آزمایشی" به سر می برد، هزینه های اجرائی آن از طریق خَیّر فرهنگی تامین می شود و قالب های مورد استفاده آن:

  • ارائه مطالب در اینترنت (همین تارنما)
  • ارسال پیام کوتاه برای اعضاء

می باشند.

دوستان عزیز می توانند برای:

  • ارتباط با بخش های مختلف مجموعه: صفحه تماس با ما
  • آگاهی از آمار اعضاء و نفوذ اجتماعی: <در دست ایجاد>

+نوشته شده در ساعت توسط مدیر